KONST / Litografier / Litografi 8794593
nr 879 4593
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Waxholmsbåt i nöd, signerad, motivet: 15x17
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2014
kl 20:15:30
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson